Check by a lawyer

From Legal Partners

Jak si nechat zkontrolovat GDPR advokátem?

Jakmile dokončíte vyplnění Profilu své organizace, požádáte o kontrolu vytvořeného Profilu a Nástěnek právníka specializované advokátní kanceláře.

Jak? Jednoduše stisknete odpovídající tlačítko a právníci budou o vaší žádosti bezodkladně uvědoměni.

Právníci ze spol. Legal Partners, advokátní kancelář s.r.o. osobně projdou vámi zanesené údaje, a pakliže odhalí nějakou nesprávnost, dají vám emailem vědět a vyzvou vás k odstranění nedostatků.

Pokud ale úspěšně projdete kontrolou advokáta, obdržíte o tom od právníka emailové vyrozumění a budete moci pokračovat dále.

work

Templates, model documents and check by a lawyer

Sign up / Sign in

Kdo jsme?

Dbáme na precizní právní poradenství a přesný právní úsudek. Dbáme na to, aby klient vždy věděl, co přesně doporučujeme, jak je třeba dále postupovat a jaké jsou šance na úspěch. Dbáme na to, abychom přinášeli klientům mimořádnou hodnotu za peníze, které nám platí.

Advokátní kancelář Legal Partners má za sebou více než desetiletou historii. Vyprofilovali jsme se do podoby poradenské společnosti , která se specializuje na poskytování silného právního zázemí podnikatelům a firmám, zavedeným technologickým společnostem s mezinárodním přesahem; startupům s validovaným business modelem a mezinárodním přesahem, ICT, SAAS, PAAS & IAAS firmám, výrobním a zpracovatelským firmám.